Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Toulon limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Toulon arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Toulon Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Toulon limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Toulon limanına ücretleri ve Bastia - Toulon limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Toulon linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Toulon limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Toulon Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 8 tane Bastia - Toulon arası Feribot (7sa 27dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Toulon Rehberi

Toulon Güney Fransa’da yer alan bir şehirdir ve önemli bir Fransız denizcilik üssü ile Akdeniz kıyısında yer alan askeri bir limandır. Toulon denizcilik inşaatları, balıkçılık için önemli bir üstür ve Fransız Denizci Uçak Gemilerine ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli feribot limanında yolcuları doğrudan şehir merkezine götüren bir yaya yolu bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve başlıca çevreyolu ağındaki güzergahlara ulaşım sağlamaktadır.

Bastia limanından Toulon limanına giden Feribotlara Alternatif Bul