Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ajaccio limanından Marsilya limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ajaccio - Marsilya arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ajaccio Marsilya Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ajaccio limanından Marsilya limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ajaccio - Marsilya limanına ücretleri ve Ajaccio - Marsilya limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ajaccio - Marsilya linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Marsilya limanından Ajaccio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ajaccio Marsilya Feribotları

  • Corsica Linea
    Haftada 9 tane Ajaccio - Marsilya arası Feribot (10sa 0dak)
  • La Meridionale
    Haftada 3 tane Ajaccio - Marsilya arası Feribot (12sa 0dak)

Ajaccio Rehberi

Ajaccio Korsika’nın başkentidir ve bu güzel şehir Napolyonun doğum yeridir. Şık liman bölgesi Nice gibi Fransız limanlarından gelen çeşitli bot ve yatları ağırlayan ince bir zevki yansıtmaktadır. Limanda feribot turları ve araba kiralama da dahil olmak üzere çeşitli yerel hizmetler mevcuttur.

Marsilya Rehberi

Marseille, Fransa’da Paris’ten sonra ikinci büyük şehirdir. Marseille’in feribot limanı oldukça büyüktür ve Fransa’ya yolcu ve araba feribotları bulunan dört terminali vardır. Terminaller yolcular için birçok imkan ile iyi şekilde donatılmıştır. Liman A7 ve A50 çevreyolları ile bağlantılıdır ve yolcular için şehirdeki otobüs ve tren istasyonlarına servisler sunmaktadır.

Ajaccio limanından Marsilya limanına giden Feribotlara Alternatif Bul