Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Marsilya limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Marsilya arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Marsilya Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Marsilya limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Marsilya limanına ücretleri ve Bastia - Marsilya limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Marsilya linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Marsilya limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Marsilya Feribotları

  • Corsica Linea
    Haftada 9 tane Bastia - Marsilya arası Feribot (11sa 30dak)
  • La Meridionale
    Haftada 4 tane Bastia - Marsilya arası Feribot (12sa 30dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Marsilya Rehberi

Marseille, Fransa’da Paris’ten sonra ikinci büyük şehirdir. Marseille’in feribot limanı oldukça büyüktür ve Fransa’ya yolcu ve araba feribotları bulunan dört terminali vardır. Terminaller yolcular için birçok imkan ile iyi şekilde donatılmıştır. Liman A7 ve A50 çevreyolları ile bağlantılıdır ve yolcular için şehirdeki otobüs ve tren istasyonlarına servisler sunmaktadır.

Bastia limanından Marsilya limanına giden Feribotlara Alternatif Bul