Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ajaccio limanından Nice limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ajaccio - Nice arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ajaccio Nice Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ajaccio limanından Nice limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ajaccio - Nice limanına ücretleri ve Ajaccio - Nice limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ajaccio - Nice linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nice limanından Ajaccio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ajaccio Nice Feribotları

Ajaccio Rehberi

Ajaccio Korsika’nın başkentidir ve bu güzel şehir Napolyonun doğum yeridir. Şık liman bölgesi Nice gibi Fransız limanlarından gelen çeşitli bot ve yatları ağırlayan ince bir zevki yansıtmaktadır. Limanda feribot turları ve araba kiralama da dahil olmak üzere çeşitli yerel hizmetler mevcuttur.

Nice Rehberi

Nice, Fransa'nın güneydoğu kıyısında Akdeniz'de bulunmaktadır. Lympia olarak bilinen Nice limanı, şehrin tarihi kesimine oldukça yakındır ve önemli turisttik alanlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Feribot terminalleri modern olmakla birlikte yolcular için birçok güzel tesislere ve servis hizmetlerine sahiptir, ayrıca E8 karayolu doğrudan limana ulaşmaktadır.

Ajaccio limanından Nice limanına giden Feribotlara Alternatif Bul