Feribot Bileti Arama

Pianosa Adası Feribot Limanları

Click for map

Pianosa Adası Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Pianosa Adası Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Pianosa Adası Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 1 Feribot Şirketinin Pianosa Adası’ndaki 1 Feribot limanı seçeneğiyle Pianosa Adası’na 2 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Pianosa Adası’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Pianosa Adası’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pianosa Adası Rehberi

Pianosa, İtalya'nın Toskana Takımadalarında 5 km'nin (3 mil) biraz üzerinde olan küçük bir adadır. Bu, küçük ıssız bir ada olup Toskana Milli Parkının bir parçasıdır. Alan, denizcilikle ilgili koruma altında olduğundan, özel izin olmadan adanın etrafında dalış ve balık avlamak yasaktır. Ada, çağımızın en tehlikeli mafya suçlularından bazılarını barındıran, 1998 yılına kadar açık bulunan maksimum güvenlikli ceza evine ev sahipliği yapıyordu.

Pianosa Adası Feribotlarını Bul