Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Rio Marina limanından Pianosa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Rio Marina - Pianosa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Rio Marina Pianosa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Rio Marina limanından Pianosa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Rio Marina - Pianosa limanına ücretleri ve Rio Marina - Pianosa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Rio Marina - Pianosa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pianosa limanından Rio Marina limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Rio Marina Pianosa Feribotları

  • Toremar
    Haftada 1 1 tane Rio Marina - Pianosa arası Feribot (1sa 50dak)

Rio Marina Rehberi

Rio Marina, Elba Adasında Tuscany'nin İtalyan bölgesindedir ve adanın doğu kesiminde küçük bir koy içinde yer almaktadır. Rio Marina'daki feribot limanında güzel imkânların olduğu bir yolcu terminali bulunmaktadır ve mağazalara ve restoranlara çok yakındadır. Yerel karayolları ile kolayca erişilebilen Rio Marina, Elba'dan anakaraya geçiş noktası haline gelmiştir ve adadan karşılıklı düzenli seferler düzenlenmektedir.

Pianosa Rehberi

Pionasa adası, İtalya'nın Tuscan Takım Adalarının bir parçasıdır. Bir zamanlar en tehlikeli Mafya suçluların kaldığı yüksek güvenlikli bir hapishaneye ev sahipliği yapan ada şuan tamamen yerleşime kapalıdır. Limanda ziyaretçiler için her türlü tesisler bulunmaktadır ve adanın her kesiminden kolayca erişilebilmektedir ancak adanın hiçbir yerinde mobil iletişimin mümkün olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Rio Marina limanından Pianosa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul