Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Calais limanından Dover limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Calais - Dover arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Calais Dover Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Calais limanından Dover limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Calais - Dover limanına ücretleri ve Calais - Dover limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Calais - Dover linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Dover limanından Calais limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Calais Dover Feribotları

  • DFDS Seaways
    Günde 10 tane Calais - Dover arası Feribot (1sa 30dak)
  • P&O Ferries
    Günde 11 tane Calais - Dover arası Feribot (1sa 30dak)

Calais Rehberi

İngiltere’ye en yakın Fransız şehri olan Calais, İngiliz Kanalı’nın en dar noktasında Dover Boğazı’na bakan, Fransa’nın kuzeyinde yer alan bir şehir ve önemli bir feribot limanıdır. Calais aynı zamanda önemli bir balıkçı limanıdır ve balık pazarı için bir merkezdir. Önemli bir feribot limanı olmanın yanında tünel doğrudan Folkestone ve limanla bağlantılıdır. Şehirde eski ve yeni şehir merkezlerine kolay erişim sunmasının yanında çevreyoluna da doğrudan bağlantı imkanı veren üç tren istasyonu ve yerel otobüs seferleri bulunmaktadır.

Dover Rehberi

Dover İngiltere’nin güney doğu kıyısında Kent ilçesinde yer almaktadır. Beyaz tepeleri, Dover Kalesi ve tabi ki feribot limanı ile ünlü olan Dover İngiliz Kanalı’nın dar noktasında Fransa’nın hemen karşısındadır. Dover İngiltere’nin çevreyolu ağına doğrudan bağlantılıdır ve tren istasyonundan (Dover Priory) Londra ve Birleşik Krallık’ın geri kalan demiryolu ağına düzenli seferler vardır.

Calais limanından Dover limanına giden Feribotlara Alternatif Bul