Feribot Bileti Arama

Calais Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Calais Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Calais limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Calais Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Calais Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Calais limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Calais limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Calais limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Calais Rehberi

İngiltere’ye en yakın Fransız şehri olan Calais, İngiliz Kanalı’nın en dar noktasında Dover Boğazı’na bakan, Fransa’nın kuzeyinde yer alan bir şehir ve önemli bir feribot limanıdır. Calais aynı zamanda önemli bir balıkçı limanıdır ve balık pazarı için bir merkezdir. Önemli bir feribot limanı olmanın yanında tünel doğrudan Folkestone ve limanla bağlantılıdır. Şehirde eski ve yeni şehir merkezlerine kolay erişim sunmasının yanında çevreyoluna da doğrudan bağlantı imkanı veren üç tren istasyonu ve yerel otobüs seferleri bulunmaktadır.

Calais Feribotları