Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Calais limanından Folkestone limanına giden Trenleri bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Calais - Folkestone arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Calais - Folkestone Trenler bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Calais limanından Folkestone limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Calais - Folkestone limanına ücretleri ve Calais - Folkestone limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Calais - Folkestone linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Folkestone limanından Calais limanına trenler sayfamızı ziyaret edin!

Calais - Folkestone Trenler

  • Eurotunnel
    Günde 40 tane Calais - Folkestone arası Feribot (0sa 35dak)

Calais Rehberi

İngiltere’ye en yakın Fransız şehri olan Calais, İngiliz Kanalı’nın en dar noktasında Dover Boğazı’na bakan, Fransa’nın kuzeyinde yer alan bir şehir ve önemli bir feribot limanıdır. Calais aynı zamanda önemli bir balıkçı limanıdır ve balık pazarı için bir merkezdir. Önemli bir feribot limanı olmanın yanında tünel doğrudan Folkestone ve limanla bağlantılıdır. Şehirde eski ve yeni şehir merkezlerine kolay erişim sunmasının yanında çevreyoluna da doğrudan bağlantı imkanı veren üç tren istasyonu ve yerel otobüs seferleri bulunmaktadır.

Folkestone Rehberi

Folkestone İngiltere’nin güney doğusunda bulunan bir kent ve ağırlıklı olarak İngiliz Kanalı’nda bulunan bir limandır. Liman orijinal balıkçı limanının etrafında 1900’lü yılların başlarında inşa edilmiştir ve o zamandan bu yana hareketli bir kargo ve yolcu feribot limanı olmuştur. Şehir Kent Savaşı Britanya Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır ve kendine ait bir yarış pisti bulunmaktadır. ‘İngiliz Bahçeleri’ olarak bilinen Kent’in güzel kırsal alanlarını keşfetmek için Folkestone limanından çevreyolu ve demiryolu ağlarına kolay erişim imkanı bulunmaktadır.

Calais limanından Folkestone limanına giden Feribotlara Alternatif Bul