Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Naples Mergellina limanından Panarea limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Naples Mergellina - Panarea arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Naples Mergellina Panarea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Naples Mergellina limanından Panarea limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Naples Mergellina - Panarea limanına ücretleri ve Naples Mergellina - Panarea limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Naples Mergellina - Panarea linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Panarea limanından Naples Mergellina limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Naples Mergellina Panarea Feribotları

  • SNAV
    Haftada 10 tane Naples Mergellina - Panarea arası Feribot (5sa 5dak)
  • Alilauro
    Haftada 8 tane Naples Mergellina - Panarea arası Feribot (5sa 5dak)

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Naples Mergellina limanından Panarea limanına giden Feribotlara Alternatif Bul