Feribot Bileti Arama

Aeolian Adaları Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Aeolian Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Aeolian Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 4 Feribot Şirketinin Aeolian Adaları’ndaki 9 Feribot limanı seçeneğiyle Aeolian Adaları’na 16 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Aeolian Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Aeolian Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aeolian Adaları Rehberi

Aeolian Adaları, Sicilya'nın kuzeyinde bulunan Tiren Denizi'ndeki 'Takımadalar'ın bir parçasıdır. Biri Stromboli Adası'nda olmak üzere, iki faal volkanın olduğu söylenmektedir. Adalar'ın şekli, 200.000 yılı aşkın sürekli volkanik aktivitenin bir sonucudur. Adalar, yaz aylarında popüler bir turizm merkezidir. Geleneksel beyaz badanalı binalar taş, lav ve ponzadan inşa edilir ve gelişmenin sıkı biçimde engellenmesi adaların doğal durumunda kalmasını sağlamıştır.

Aeolian Adaları Feribotlarını Bul