Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Panarea limanından Rinella limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Panarea - Rinella arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Panarea Rinella Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Panarea limanından Rinella limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Panarea - Rinella limanına ücretleri ve Panarea - Rinella limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Panarea - Rinella linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rinella limanından Panarea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Panarea Rinella Feribotları

  • Liberty Lines
    Haftada 7 tane Panarea - Rinella arası Feribot (0sa 45dak)
  • Siremar
    Haftada 1 1 tane Panarea - Rinella arası Feribot (2sa 50dak)

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Panarea limanından Rinella limanına giden Feribotlara Alternatif Bul