Feribot Bileti Arama

Panarea Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Panarea Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Panarea limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Panarea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Panarea Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Panarea limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Panarea limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Panarea limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Panarea Feribotları