Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Panarea limanından Lipari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Panarea - Lipari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Panarea Lipari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Panarea limanından Lipari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Panarea - Lipari limanına ücretleri ve Panarea - Lipari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Panarea - Lipari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Lipari limanından Panarea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Panarea Lipari Feribotları

  • Liberty Lines
    Günde 8 tane Panarea - Lipari arası Feribot (0sa 25dak)
  • Siremar
    Haftada 5 tane Panarea - Lipari arası Feribot (1sa 35dak)

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Lipari Rehberi

Lipari Sicilya’nın kuzey kıyısında, Tiren Denizi’nde Aeolian Adaları’nın en büyüğüdür. Tarihi anlamda Lipari’nin başlıca endüstri kaynağı sünger taşıdır ve buradan dünyanın her yerine ihraç edilmektedir. Lipari’nin küçük limanında adayı ziyaret edenler için iyi imkanlar bulunmaktadır.

Panarea limanından Lipari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul