Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Rinella limanından Panarea limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Rinella - Panarea arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Rinella Panarea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Rinella limanından Panarea limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Rinella - Panarea limanına ücretleri ve Rinella - Panarea limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Rinella - Panarea linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Panarea limanından Rinella limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Rinella Panarea Feribotları

  • Liberty Lines
    Haftada 7 tane Rinella - Panarea arası Feribot (1sa 45dak)
  • Siremar
    Haftada 1 1 tane Rinella - Panarea arası Feribot (1sa 5dak)

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Rinella limanından Panarea limanına giden Feribotlara Alternatif Bul