Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Panarea limanından Naples Mergellina limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Panarea - Naples Mergellina arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Panarea Naples Mergellina Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Panarea limanından Naples Mergellina limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Panarea - Naples Mergellina limanına ücretleri ve Panarea - Naples Mergellina limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Panarea - Naples Mergellina linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naples Mergellina limanından Panarea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Panarea Naples Mergellina Feribotları

  • SNAV
    Haftada 10 tane Panarea - Naples Mergellina arası Feribot (5sa 20dak)
  • Alilauro
    Haftada 7 tane Panarea - Naples Mergellina arası Feribot (5sa 20dak)

Panarea Rehberi

Panarea, Sicilya açıklarında yer alan sekiz Eolia adasının ikinci en küçük adasıdır ve sadece feribotla erişilebilmektedir. Adada yol bulunmamaktadır ve turist sezonu dışında sadece 300 kişi yaşamaktadır, yani limanı bulmak oldukça kolaydır. Feribot limanında oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak etrafında hepsi de yürüyüş mesafesinde olan restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Ada, paparazzilerden kaçarak sakin bir tatil geçirmek isteyen ünlüler için popüler bir tatil yeri haline gelmiştir.

Panarea limanından Naples Mergellina limanına giden Feribotlara Alternatif Bul