Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Split limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Split arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Split Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Split limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Split limanına ücretleri ve Ancona - Split limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Split linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Split limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Split Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Ancona - Split arası Feribot (11sa 0dak)
  • Jadrolinija
    Haftada 4 tane Ancona - Split arası Feribot (10sa 15dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Split Rehberi

Split Adriyatik Denizi’nin doğu kıyısında bulunan Hırvatistan’ın bir şehridir. Split körfezde yer almaktadır ve limanı diğer Adriyatik Adaları’na ulaşım açısında önemli bir merkezdir. Akdeniz’deki en hareketli üçüncü limandır. Feribot limanı şehrin güneyinde bulunmaktadır ve yoldan ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla varılabilir. Yolcu terminalinde iyi bir hizmet ve imkan yelpazesi bulunmaktadır. Kentte bulunan diğer imkanlar ise yürüme mesafesindedir.

Ancona limanından Split limanına giden Feribotlara Alternatif Bul