Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bari limanından Dubrovnik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bari - Dubrovnik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bari Dubrovnik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bari limanından Dubrovnik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bari - Dubrovnik limanına ücretleri ve Bari - Dubrovnik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bari - Dubrovnik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Dubrovnik limanından Bari limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bari Dubrovnik Feribotları

  • Jadrolinija
    Haftada 3 tane Bari - Dubrovnik arası Feribot (10sa 0dak)

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Dubrovnik Rehberi

Dubrovnik Hırvatistan’ın kıyısında yer alan bir şehirdir ve mavi yolculuk gemileri ve feribotlar için önemli bir limandır. Şehir kültür ve tarihle bezenmiştir ve en iyi yürüyerek keşfedilebilir. Eski şehir merkezi en iyi korunmuş ortaçağ şehri olması nedeniyle bir Dünya Mirası alanı olarak ilan edilerek binlerce yıldır şehir duvarları ile korunmaktadır ve hisar ve burçlarla çevrilidir.

Bari limanından Dubrovnik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul