Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Zadar limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Zadar arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Zadar Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Zadar limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Zadar limanına ücretleri ve Ancona - Zadar limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Zadar linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Zadar limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Zadar Feribotları

  • Jadrolinija
    Haftada 4 tane Ancona - Zadar arası Feribot (4sa 0dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Zadar Rehberi

Zadar antik ve modern mimarinin karışımı ile güzel ve eski bir kent olarak Hırvatistan’ın en büyük beşinci şehridir. Şehir büyük hisarlar ve liman boyunca bulunan antik duvarlarla bezenmiştir. Görülecek çok fazla şeyin olduğu sessiz bir mekandır. Feribot limanı kıyıya yaklaşırken yolculara nefes kesen bir manzara sunan eski şehir merkezinde bulunmaktadır.

Ancona limanından Zadar limanına giden Feribotlara Alternatif Bul