Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Zadar limanından Ancona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Zadar - Ancona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Zadar Ancona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Zadar limanından Ancona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Zadar - Ancona limanına ücretleri ve Zadar - Ancona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Zadar - Ancona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ancona limanından Zadar limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Zadar Ancona Feribotları

  • Jadrolinija
    Haftada 2 tane Zadar - Ancona arası Feribot (9sa 0dak)

Zadar Rehberi

Zadar antik ve modern mimarinin karışımı ile güzel ve eski bir kent olarak Hırvatistan’ın en büyük beşinci şehridir. Şehir büyük hisarlar ve liman boyunca bulunan antik duvarlarla bezenmiştir. Görülecek çok fazla şeyin olduğu sessiz bir mekandır. Feribot limanı kıyıya yaklaşırken yolculara nefes kesen bir manzara sunan eski şehir merkezinde bulunmaktadır.

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Zadar limanından Ancona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul