Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Rovinj limanından Venedik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Rovinj - Venedik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Rovinj Venedik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Rovinj limanından Venedik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Rovinj - Venedik limanına ücretleri ve Rovinj - Venedik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Rovinj - Venedik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Venedik limanından Rovinj limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Rovinj Venedik Feribotları

  • Venezia Lines
    Haftada 7 tane Rovinj - Venedik arası Feribot (3sa 45dak)
  • Atlas Kompas
    Haftada 3 tane Rovinj - Venedik arası Feribot (3sa 0dak)

Rovinj Rehberi

Rovinj, Hırvatistan'ın İstrian İdari Bölgesinde, Kuzey Adriyatik'te yer alan bir şehirdir ve popüler bir turistik ve balıkçılık limanıdır. Resmedilmeye değer bir şehir olan Rovinj'in küçük parke taşlı sokakları ve deniz kenarındaki gezinti yerler geleneksel bir İtalyan şehri hissi uyandırmaktadır. Feribot limanı yolcular için çeşitli tesisler sunmaktadır ve şehri keşfetmek isteyenler için şehir merkezi oldukça yakındır.

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Rovinj limanından Venedik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul