Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Dubrovnik limanından Bari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Dubrovnik - Bari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Dubrovnik Bari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Dubrovnik limanından Bari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Dubrovnik - Bari limanına ücretleri ve Dubrovnik - Bari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Dubrovnik - Bari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bari limanından Dubrovnik limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Dubrovnik Bari Feribotları

  • Jadrolinija
    Haftada 3 tane Dubrovnik - Bari arası Feribot (7sa 30dak)

Dubrovnik Rehberi

Dubrovnik Hırvatistan’ın kıyısında yer alan bir şehirdir ve mavi yolculuk gemileri ve feribotlar için önemli bir limandır. Şehir kültür ve tarihle bezenmiştir ve en iyi yürüyerek keşfedilebilir. Eski şehir merkezi en iyi korunmuş ortaçağ şehri olması nedeniyle bir Dünya Mirası alanı olarak ilan edilerek binlerce yıldır şehir duvarları ile korunmaktadır ve hisar ve burçlarla çevrilidir.

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Dubrovnik limanından Bari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul