Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Split limanından Ancona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Split - Ancona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Split Ancona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Split limanından Ancona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Split - Ancona limanına ücretleri ve Split - Ancona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Split - Ancona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ancona limanından Split limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Split Ancona Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Split - Ancona arası Feribot (9sa 30dak)
  • Jadrolinija
    Haftada 4 tane Split - Ancona arası Feribot (8sa 0dak)

Split Rehberi

Split Adriyatik Denizi’nin doğu kıyısında bulunan Hırvatistan’ın bir şehridir. Split körfezde yer almaktadır ve limanı diğer Adriyatik Adaları’na ulaşım açısında önemli bir merkezdir. Akdeniz’deki en hareketli üçüncü limandır. Feribot limanı şehrin güneyinde bulunmaktadır ve yoldan ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla varılabilir. Yolcu terminalinde iyi bir hizmet ve imkan yelpazesi bulunmaktadır. Kentte bulunan diğer imkanlar ise yürüme mesafesindedir.

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Split limanından Ancona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul