Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Caen limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Caen - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Caen Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Caen limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Caen - Portsmouth limanına ücretleri ve Caen - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Caen - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Caen limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Caen Portsmouth Feribotları

Caen Rehberi

Caen Fransa’nın kuzey batısında bulunan bir Norman şehridir. Fatih William dönemi sırasında inşa edilen tarihi binalarla dolu olan şehrin büyük bir kısmı 1944 yılında Normandiya Savaşı sırasında yerle bir edilmiştir. Caen Paris’in kuzey batısında, yaklaşık iki saatlik mesafededir ve Güney İngiltere’ye düzenli feribot bağlantıları vardır.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Caen limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul