Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cherbourg limanından Poole limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cherbourg - Poole arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cherbourg Poole Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cherbourg limanından Poole limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cherbourg - Poole limanına ücretleri ve Cherbourg - Poole limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cherbourg - Poole linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Poole limanından Cherbourg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cherbourg Poole Feribotları

Cherbourg Rehberi

Cherbourg Fransa’nın kuzey batısında yer alan bir şehirdir. Cherbourg İngiliz feribot limanları Poole ve Portsmouth’un yanında Jersey’e bağlantı sağlayan seferleri ile bir feribot limanıdır. Modern feribot terminalinde yolcular için düzenli seferler ve yerel kısımlara olan iyi erişimi ile nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Cherbourg aynı zamanda başlıca bir deniz üssü limanıdır ve HMS Titanic’in Southampton’dan ayrıldıktan sonraki ilk durağı olmuştur.

Poole Rehberi

Poole, İngiltere'nin güney kıyısında Dorset'de yer alan bir kıyı kasabası ve deniz limanıdır. Poole yoğun bir turistik bölgedir ve eskiden İngiltere'nin en yoğun limanlarından bir tanesiydi. Günümüzde hem yolcu hem de yük feri botları tarafından kullanılan ticari bir limandır ve Kraliyet Ulusal Filika Enstitüsüne ev sahipliği yapmaktadır. Yolcu terminalinde çeşitli tesisler bulunmakla birlikte, toplu taşıma araçlarına ve İngiltere'nin diğer kesimlerine giden karayolu ağlarına erişim imkânı bulunmaktadır.

Cherbourg limanından Poole limanına giden Feribotlara Alternatif Bul