Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Dieppe limanından Newhaven limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Dieppe - Newhaven arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Dieppe Newhaven Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Dieppe limanından Newhaven limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Dieppe - Newhaven limanına ücretleri ve Dieppe - Newhaven limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Dieppe - Newhaven linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Newhaven limanından Dieppe limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Dieppe Newhaven Feribotları

  • DFDS Seaways
    Günde 4 tane Dieppe - Newhaven arası Feribot (4sa 0dak)

Dieppe Rehberi

Dieppe Fransa’nın Seine-Maritime şehrinde yer alan bir ilçedir ve Normandiya’ya geçiş sağlamaktadır. Bir balıkçı limanı olarak bilinmektedir ve deniz tarağı ile ünlüdür. Dieppe’nin İngiltere limanı Newhaven’a doğrudan bağlantı sunan bir feribot limanı bulunmaktadır. Yolcu terminali tek bir mağaza ve kafe ile oldukça sadedir.

Newhaven Rehberi

Newhaven, İngiltere'nin güneyinde, Ouse nehrinin ağzında Doğu Sussex'de bulunmaktadır. Newhaven limanı, Brighton ve Eastbourne kıyı kasabalarının arasında güzel bir konumda bulunmaktadır ve Fransa'ya doğrudan bağlantıların olduğu Londra limanına çok yakın bir mesafededir. Düzenli seferlerin yapıldığı yolcu terminaline yürüyüş mesafesinde bulunan tren istasyonu limana ulaşım için idealdir ayrıca İngiltere'nin diğer bölgelerine de ulaşım imkânları sağlayan kara yolu bağlantıları da bulunmaktadır.

Dieppe limanından Newhaven limanına giden Feribotlara Alternatif Bul