Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cherbourg limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cherbourg - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cherbourg Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cherbourg limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cherbourg - Portsmouth limanına ücretleri ve Cherbourg - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cherbourg - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Cherbourg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cherbourg Portsmouth Feribotları

  • Brittany Ferries
    Haftada 4 tane Cherbourg - Portsmouth arası Feribot (5sa 15dak)

Cherbourg Rehberi

Cherbourg Fransa’nın kuzey batısında yer alan bir şehirdir. Cherbourg İngiliz feribot limanları Poole ve Portsmouth’un yanında Jersey’e bağlantı sağlayan seferleri ile bir feribot limanıdır. Modern feribot terminalinde yolcular için düzenli seferler ve yerel kısımlara olan iyi erişimi ile nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Cherbourg aynı zamanda başlıca bir deniz üssü limanıdır ve HMS Titanic’in Southampton’dan ayrıldıktan sonraki ilk durağı olmuştur.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Cherbourg limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul