Feribot Bileti Arama

Porto Santo Stefano Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Porto Santo Stefano Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Porto Santo Stefano limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Porto Santo Stefano Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Porto Santo Stefano Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Porto Santo Stefano limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Porto Santo Stefano limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Porto Santo Stefano limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Porto Santo Stefano Rehberi

Porto Santo Stefano, İtalya'nın batı kıyısında Gresseto eyaletinin Tuscany bölgesinde bir liman kasabasıdır. Kasabada iki liman bulunmaktadır ve eskiden 1944 yılında kapatılan sadece küçük bir tren yoluyla bağlantı kurulmaktaydı. Feribot limanında bir çok yolcu tesisi imkânı bulunmaktadır ve İtalya anakarasına bağlantı sağlayan adanın etrafındaki kıyı şeridi yollarına erişim imkânı bulunmaktadır.

Porto Santo Stefano Feribotları