Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Konstantinos limanından Selanik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Konstantinos - Selanik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Konstantinos Selanik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Konstantinos limanından Selanik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Konstantinos - Selanik limanına ücretleri ve Agios Konstantinos - Selanik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Konstantinos - Selanik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Selanik limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Konstantinos Selanik Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 2 tane Agios Konstantinos - Selanik arası Feribot (4sa 45dak)

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Selanik Rehberi

Selanik Yunanistan’ın en büyük ikinci şehridir ve merkez Makedonya’nın başkentidir. Selanik’in ana feribot limanı kentin kalbinde, alışveriş alanına yakın bir konumdadır. Liman bir dizi yolcu tesisi sunmaktadır ve ana çevreyolu ve toplu taşıma araçları ile buraya kolaylıkla varılabilir.

Agios Konstantinos limanından Selanik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul