Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alonissos limanından Selanik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alonissos - Selanik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alonissos Selanik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alonissos limanından Selanik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alonissos - Selanik limanına ücretleri ve Alonissos - Selanik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alonissos - Selanik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Selanik limanından Alonissos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alonissos Selanik Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 7 tane Alonissos - Selanik arası Feribot (4sa 10dak)

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Selanik Rehberi

Selanik Yunanistan’ın en büyük ikinci şehridir ve merkez Makedonya’nın başkentidir. Selanik’in ana feribot limanı kentin kalbinde, alışveriş alanına yakın bir konumdadır. Liman bir dizi yolcu tesisi sunmaktadır ve ana çevreyolu ve toplu taşıma araçları ile buraya kolaylıkla varılabilir.

Alonissos limanından Selanik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul