Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Frederikshavn limanından Oslo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Frederikshavn - Oslo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Frederikshavn Oslo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Frederikshavn limanından Oslo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Frederikshavn - Oslo limanına ücretleri ve Frederikshavn - Oslo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Frederikshavn - Oslo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Oslo limanından Frederikshavn limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Frederikshavn Oslo Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Frederikshavn - Oslo arası Feribot (9sa 30dak)

Frederikshavn Rehberi

Frederikshavn Danimarka’nın kuzey doğu kıyısında yer almaktadır ve Balıkçı limanı ve endüstrisi ile tanınmıştır. Ana liman Norveç ve İsveç’e olan bağlantıların önemli bir merkezi haline gelmiştir. Ana liman terminalinde Avrupa çevreyolları ve demiryolları ağlarına iyi bağlantılar vardır.

Oslo Rehberi

Oslo, Norveç'in başkentidir ve Avrupa'daki sanayiler ve denizyolu ticareti için önemli bir merkezdir ve dünyanın en büyük denizcilik firmalarının yer aldığı bir merkezdir. Liman Oslo'nun merkezinde yer almaktadır ve Norveç'in en büyük kargo limanı ve yolcu geçiş kapısıdır. Limanda güzel tesisler bulunmaktadır ve hem karayolu hem de tren yolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Frederikshavn limanından Oslo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul