Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hirtshals limanından Kristiansand limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hirtshals - Kristiansand arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hirtshals Kristiansand Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hirtshals limanından Kristiansand limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hirtshals - Kristiansand limanına ücretleri ve Hirtshals - Kristiansand limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hirtshals - Kristiansand linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kristiansand limanından Hirtshals limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hirtshals Kristiansand Feribotları

  • Fjord Line
    Günde 3 tane Hirtshals - Kristiansand arası Feribot (2sa 15dak)
  • Color Line
    Haftada 14 tane Hirtshals - Kristiansand arası Feribot (3sa 14dak)

Hirtshals Rehberi

Hirtshals Danimarka’nın kuzeyinde, Jutland Yarımadası’nın en tepesinde yer alan bir şehirdir. Kent genellikle balıkçı limanları ile tanınmaktadır ve Avrupa’daki en büyük akvaryumlardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Feribot limanı şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve terminal iyi imkanlarla donatılmıştır. Başlıca çevreyolu E39 sizi doğrudan feribot limanı ile iyi demiryolu ve otobüs bağlantılarına yönlendirmektedir.

Kristiansand Rehberi

Kristiansand Norveç’in güneyinde bulunan bir şehirdir. Kristiansand’ın feribot limanı Norveç ve Danimarka’yı ayıran Otra Nehri’nin girişindedir. Merkezi konumu sayesinde yakındaki ülkelere kısa ve devamlı uygun yolculuklar sunmaktadır ve Avrupa’ya açılan bir kapı gibidir. Feribot limanı birçok tesis ve demiryolu ve yollara olan kolay bağlantıları ile iyi şekilde donatılmıştır.

Hirtshals limanından Kristiansand limanına giden Feribotlara Alternatif Bul