Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kopenhag limanından Oslo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kopenhag - Oslo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kopenhag Oslo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kopenhag limanından Oslo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kopenhag - Oslo limanına ücretleri ve Kopenhag - Oslo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kopenhag - Oslo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Oslo limanından Kopenhag limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kopenhag Oslo Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Kopenhag - Oslo arası Feribot (19sa 0dak)

Kopenhag Rehberi

Kopenhag Danimarka’nın başkentidir ve ülkenin en büyük şehiridir. Kopenhag’ın büyük feribot limanı yıl boyunca düzenli seferleri ile milyonlarca yolcuyu ağırlamaktadır ve tüm imkanlara ve toplu taşıma araçlarına kolay erişimi ile modern bir limandır. Limanda ziyaretçileri karşılayan, ünlü küçük deniz kızı heykeli yer almaktadır.

Oslo Rehberi

Oslo, Norveç'in başkentidir ve Avrupa'daki sanayiler ve denizyolu ticareti için önemli bir merkezdir ve dünyanın en büyük denizcilik firmalarının yer aldığı bir merkezdir. Liman Oslo'nun merkezinde yer almaktadır ve Norveç'in en büyük kargo limanı ve yolcu geçiş kapısıdır. Limanda güzel tesisler bulunmaktadır ve hem karayolu hem de tren yolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Kopenhag limanından Oslo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul