Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hirtshals limanından Bergen limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hirtshals - Bergen arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hirtshals Bergen Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hirtshals limanından Bergen limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hirtshals - Bergen limanına ücretleri ve Hirtshals - Bergen limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hirtshals - Bergen linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bergen limanından Hirtshals limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hirtshals Bergen Feribotları

  • Fjord Line
    Haftada 7 tane Hirtshals - Bergen arası Feribot (16sa 30dak)

Hirtshals Rehberi

Hirtshals Danimarka’nın kuzeyinde, Jutland Yarımadası’nın en tepesinde yer alan bir şehirdir. Kent genellikle balıkçı limanları ile tanınmaktadır ve Avrupa’daki en büyük akvaryumlardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Feribot limanı şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve terminal iyi imkanlarla donatılmıştır. Başlıca çevreyolu E39 sizi doğrudan feribot limanı ile iyi demiryolu ve otobüs bağlantılarına yönlendirmektedir.

Bergen Rehberi

Bergen, Norveç’in batı kıyısında bulunan bir şehirdir ve ülkenin ikinci büyük şehridir. Bergen şehrin merkezinde bulunan limanıyla uluslararası bir deniz limanı ve her yıl 300’ün üzerinde yolcu gemisi ağırlayan popüler bir gemi seyahat noktasıdır. Şehir eski bir Viking yerleşkesinin üzerine kurulmuştur ve kültürel anıtların yanı sıra gururla dolu bir tarihe sahiptir.

Hirtshals limanından Bergen limanına giden Feribotlara Alternatif Bul