Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hirtshals limanından Stavanger limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hirtshals - Stavanger arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hirtshals Stavanger Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hirtshals limanından Stavanger limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hirtshals - Stavanger limanına ücretleri ve Hirtshals - Stavanger limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hirtshals - Stavanger linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Stavanger limanından Hirtshals limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hirtshals Stavanger Feribotları

  • Fjord Line
    Haftada 7 tane Hirtshals - Stavanger arası Feribot (10sa 30dak)

Hirtshals Rehberi

Hirtshals Danimarka’nın kuzeyinde, Jutland Yarımadası’nın en tepesinde yer alan bir şehirdir. Kent genellikle balıkçı limanları ile tanınmaktadır ve Avrupa’daki en büyük akvaryumlardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Feribot limanı şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve terminal iyi imkanlarla donatılmıştır. Başlıca çevreyolu E39 sizi doğrudan feribot limanı ile iyi demiryolu ve otobüs bağlantılarına yönlendirmektedir.

Stavanger Rehberi

Stavanger Kuzey Denizi kıyısında, Norveç’in kuzey batısındadır ve Norveç’teki en büyük dördüncü şehirdir. Liman her zaman bir balıkçılık merkezi olmuştur ve kentin ekonomisi için önemlidir. Feribot yolcuları için olan yolcu terminalinde birçok hizmet bulunmaktadır. Şehrin yakınında tren seferleri bulunmaktadır.

Hirtshals limanından Stavanger limanına giden Feribotlara Alternatif Bul