Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Igoumenitsa limanından Ancona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Igoumenitsa - Ancona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Igoumenitsa Ancona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Igoumenitsa limanından Ancona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Igoumenitsa - Ancona limanına ücretleri ve Igoumenitsa - Ancona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Igoumenitsa - Ancona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ancona limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Igoumenitsa Ancona Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 4 tane Igoumenitsa - Ancona arası Feribot (16sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 4 tane Igoumenitsa - Ancona arası Feribot (15sa 45dak)

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Igoumenitsa limanından Ancona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul