Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Patras limanından Brindisi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Patras - Brindisi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Patras Brindisi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Patras limanından Brindisi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Patras - Brindisi limanına ücretleri ve Patras - Brindisi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Patras - Brindisi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Brindisi limanından Patras limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Patras Brindisi Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 3 tane Patras - Brindisi arası Feribot (17sa 0dak)

Patras Rehberi

Patras, Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden birisidir ve Batı Yunanistan'ın bölgesel olarak başkentidir. Yoğun limanı nedeniyle Yunanistan'ın "Batıya Açılan Kapısı" olarak bilinmektedir. Yolcu limanı oldukça geniştir ve bu nedenle oldukça geniş kapsamlı yolcu tesisleri, mükemmel karayolu, tren ve otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Patras limanından Brindisi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul