Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Patras limanından Ancona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Patras - Ancona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Patras Ancona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Patras limanından Ancona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Patras - Ancona limanına ücretleri ve Patras - Ancona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Patras - Ancona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ancona limanından Patras limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Patras Ancona Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 1 1 tane Patras - Ancona arası Feribot (22sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 6 tane Patras - Ancona arası Feribot (19sa 30dak)

Patras Rehberi

Patras, Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden birisidir ve Batı Yunanistan'ın bölgesel olarak başkentidir. Yoğun limanı nedeniyle Yunanistan'ın "Batıya Açılan Kapısı" olarak bilinmektedir. Yolcu limanı oldukça geniştir ve bu nedenle oldukça geniş kapsamlı yolcu tesisleri, mükemmel karayolu, tren ve otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Patras limanından Ancona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul