Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Patras limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Patras arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Patras Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Patras limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Patras limanına ücretleri ve Ancona - Patras limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Patras linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patras limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Patras Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Ancona - Patras arası Feribot (21sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 6 tane Ancona - Patras arası Feribot (21sa 30dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Patras Rehberi

Patras, Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden birisidir ve Batı Yunanistan'ın bölgesel olarak başkentidir. Yoğun limanı nedeniyle Yunanistan'ın "Batıya Açılan Kapısı" olarak bilinmektedir. Yolcu limanı oldukça geniştir ve bu nedenle oldukça geniş kapsamlı yolcu tesisleri, mükemmel karayolu, tren ve otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Ancona limanından Patras limanına giden Feribotlara Alternatif Bul