Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bari limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bari - Igoumenitsa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bari Igoumenitsa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bari limanından Igoumenitsa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bari - Igoumenitsa limanına ücretleri ve Bari - Igoumenitsa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bari - Igoumenitsa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Igoumenitsa limanından Bari limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bari Igoumenitsa Feribotları

  • Ventouris Ferries
    Haftada 8 tane Bari - Igoumenitsa arası Feribot (11sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 5 tane Bari - Igoumenitsa arası Feribot (9sa 0dak)

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Bari limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul