Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Venedik limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Venedik - Igoumenitsa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Venedik Igoumenitsa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Venedik limanından Igoumenitsa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Venedik - Igoumenitsa limanına ücretleri ve Venedik - Igoumenitsa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Venedik - Igoumenitsa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Igoumenitsa limanından Venedik limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Venedik Igoumenitsa Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Venedik - Igoumenitsa arası Feribot (26sa 0dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 2 tane Venedik - Igoumenitsa arası Feribot (25sa 30dak)

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Venedik limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul