Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Brindisi limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Brindisi - Igoumenitsa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Brindisi Igoumenitsa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Brindisi limanından Igoumenitsa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Brindisi - Igoumenitsa limanına ücretleri ve Brindisi - Igoumenitsa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Brindisi - Igoumenitsa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Igoumenitsa limanından Brindisi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Brindisi Igoumenitsa Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 11 tane Brindisi - Igoumenitsa arası Feribot (7sa 30dak)
  • European Seaways
    Haftada 3 tane Brindisi - Igoumenitsa arası Feribot (9sa 0dak)

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Brindisi limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul