Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Venedik limanından Patras limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Venedik - Patras arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Venedik Patras Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Venedik limanından Patras limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Venedik - Patras limanına ücretleri ve Venedik - Patras limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Venedik - Patras linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patras limanından Venedik limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Venedik Patras Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Venedik - Patras arası Feribot (32sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 2 tane Venedik - Patras arası Feribot (32sa 0dak)

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Patras Rehberi

Patras, Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden birisidir ve Batı Yunanistan'ın bölgesel olarak başkentidir. Yoğun limanı nedeniyle Yunanistan'ın "Batıya Açılan Kapısı" olarak bilinmektedir. Yolcu limanı oldukça geniştir ve bu nedenle oldukça geniş kapsamlı yolcu tesisleri, mükemmel karayolu, tren ve otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Venedik limanından Patras limanına giden Feribotlara Alternatif Bul