Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Brindisi limanından Patras limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Brindisi - Patras arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Brindisi Patras Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Brindisi limanından Patras limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Brindisi - Patras limanına ücretleri ve Brindisi - Patras limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Brindisi - Patras linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patras limanından Brindisi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Brindisi Patras Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 3 tane Brindisi - Patras arası Feribot (16sa 0dak)

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Patras Rehberi

Patras, Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden birisidir ve Batı Yunanistan'ın bölgesel olarak başkentidir. Yoğun limanı nedeniyle Yunanistan'ın "Batıya Açılan Kapısı" olarak bilinmektedir. Yolcu limanı oldukça geniştir ve bu nedenle oldukça geniş kapsamlı yolcu tesisleri, mükemmel karayolu, tren ve otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Brindisi limanından Patras limanına giden Feribotlara Alternatif Bul