Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Igoumenitsa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Igoumenitsa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Igoumenitsa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Igoumenitsa limanına ücretleri ve Ancona - Igoumenitsa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Igoumenitsa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Igoumenitsa limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Igoumenitsa Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 3 tane Ancona - Igoumenitsa arası Feribot (15sa 30dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 6 tane Ancona - Igoumenitsa arası Feribot (16sa 0dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Ancona limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul