Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Igoumenitsa limanından Brindisi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Igoumenitsa - Brindisi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Igoumenitsa Brindisi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Igoumenitsa limanından Brindisi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Igoumenitsa - Brindisi limanına ücretleri ve Igoumenitsa - Brindisi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Igoumenitsa - Brindisi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Brindisi limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Igoumenitsa Brindisi Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 10 tane Igoumenitsa - Brindisi arası Feribot (7sa 30dak)
  • European Seaways
    Haftada 4 tane Igoumenitsa - Brindisi arası Feribot (9sa 0dak)

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Igoumenitsa limanından Brindisi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul