Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Igoumenitsa limanından Venedik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Igoumenitsa - Venedik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Igoumenitsa Venedik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Igoumenitsa limanından Venedik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Igoumenitsa - Venedik limanına ücretleri ve Igoumenitsa - Venedik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Igoumenitsa - Venedik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Venedik limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Igoumenitsa Venedik Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Igoumenitsa - Venedik arası Feribot (27sa 0dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 1 1 tane Igoumenitsa - Venedik arası Feribot (25sa 30dak)

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Igoumenitsa limanından Venedik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul