Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pula limanından Trieste limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pula - Trieste arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pula Trieste Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pula limanından Trieste limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pula - Trieste limanına ücretleri ve Pula - Trieste limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pula - Trieste linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Trieste limanından Pula limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pula Trieste Feribotları

  • Trieste Lines
    Haftada 2 tane Pula - Trieste arası Feribot (2sa 50dak)

Pula Rehberi

Pula, Hırvatistan'ın İstria İdari Bölgesindeki en büyük, İstrian yarımadasının en ucundaki şirin bir şehirdir. Pula'nın tarihi 3000 yıl öncesine dayanmaktadır ve tarih boyunca bir balıkçılık ve gemi yapımcılığı yapılan bir şehir olarak bilinmektedir, kalıntılar hala görülebilmektedir. Feribot limanında kısıtlı tesisler ile şehre ve etrafındaki yerlere otobüs seferleri bulunmaktadır.

Trieste Rehberi

Trieste İtalya’nın kuzey doğusunda bulunan bir şehir ve hareketli bir deniz limanıdır. Şehir Adriyatik Denizi ve Slovenya’nın arasındaki İtalyan topraklarına ait dar şeritte bulunmaktadır. Trieste’nin limanı şehrin kuzeyindedir ve Slovenya, Hırvatistan ve Avusturya ile şehrin çevresine iyi yol bağlantılarına sahiptir. Otobüs terminali limana 20 dakikalık uzaklıktadır ve şehir merkezindeki tren bağlantıları sizi ülkenin geri kalanına götürecektir.

Pula limanından Trieste limanına giden Feribotlara Alternatif Bul