Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Trieste limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Trieste arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Trieste Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Trieste limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Trieste limanına ücretleri ve Ancona - Trieste limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Trieste linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Trieste limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Trieste Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Ancona - Trieste arası Feribot (6sa 0dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Trieste Rehberi

Trieste İtalya’nın kuzey doğusunda bulunan bir şehir ve hareketli bir deniz limanıdır. Şehir Adriyatik Denizi ve Slovenya’nın arasındaki İtalyan topraklarına ait dar şeritte bulunmaktadır. Trieste’nin limanı şehrin kuzeyindedir ve Slovenya, Hırvatistan ve Avusturya ile şehrin çevresine iyi yol bağlantılarına sahiptir. Otobüs terminali limana 20 dakikalık uzaklıktadır ve şehir merkezindeki tren bağlantıları sizi ülkenin geri kalanına götürecektir.

Ancona limanından Trieste limanına giden Feribotlara Alternatif Bul