Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Igoumenitsa limanından Trieste limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Igoumenitsa - Trieste arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Igoumenitsa Trieste Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Igoumenitsa limanından Trieste limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Igoumenitsa - Trieste limanına ücretleri ve Igoumenitsa - Trieste limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Igoumenitsa - Trieste linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Trieste limanından Igoumenitsa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Igoumenitsa Trieste Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Igoumenitsa - Trieste arası Feribot (23sa 30dak)

Igoumenitsa Rehberi

Igoumenitsa Yunanistan’ın kuzey batısında bir kıyı şehridir ve Korfu Kanalı’nın doğusundadır. Kent turizm adına önemli bir feribot limanına sahiptir. Yolcu feribot limanında temel imkanlar vardır fakat mağaza ve restoranlar bulabileceğiniz şehir merkezi yürüme mesafesindedir.

Trieste Rehberi

Trieste İtalya’nın kuzey doğusunda bulunan bir şehir ve hareketli bir deniz limanıdır. Şehir Adriyatik Denizi ve Slovenya’nın arasındaki İtalyan topraklarına ait dar şeritte bulunmaktadır. Trieste’nin limanı şehrin kuzeyindedir ve Slovenya, Hırvatistan ve Avusturya ile şehrin çevresine iyi yol bağlantılarına sahiptir. Otobüs terminali limana 20 dakikalık uzaklıktadır ve şehir merkezindeki tren bağlantıları sizi ülkenin geri kalanına götürecektir.

Igoumenitsa limanından Trieste limanına giden Feribotlara Alternatif Bul